Eurasian Pharma Awards: Евросиёнинг энг яхши фармацевтика компаниялари Самарқандда тақдирланади
26-28 сентябр кунлари Самарқандда ИВ Евросиё фармацевтика саммити бўлиб ўтади. Мукофот лауреатлари ИВ Евросиё фармацевтика саммити доирасида тақдирланадилар. «Global Pharmaceutical Leaders» клуби фармацевтика соҳаси етакчилари ўртасида кетма-кет тўртинчи йил ушбу танловни ўтказмоқда.
«Eurasian Pharma Awards» нима?
Eurasian Pharma Awards — Ўрта Осиё, Кавказ ва Шарқий Европа мамлакатлари фармацевтика саноатининг етакчи компаниялари ва мутахассисларини бирлаштирадиган ёрқин тадбирдир. Танлов соҳанинг хилма-хиллиги ва инновацияларини акс эттирувчи 16 йўналишдаги номинациялар «Йил компанияси (маҳаллий ва халқаро)», «Йил дистрибютори», «Йилнинг энг яхши дорихоналар тармоғи», «Йил экспортчиси», «Йил инновацияси», «Йилнинг рақамли лойиҳаси» ва бошқалар бўйича ўтказилади. Бу сизнинг илғор тажрибалар, ютуқлар ва фармацевтика ривожига қўшган ҳиссаларингизни намойиш қилиш имкониятидир.
Аризалар 18 август кунига қадар мукофот веб-сайтида қабул қилинади. Ғолиблар 31 августга қадар Ўрта Осиё, Кавказ ва Шарқий Европа фармацевтика бозорлари экспертларидан иборат ҳакамлар ҳайъати томонидан аниқланади. Шунингдек, уч кун давомида юздан ортиқ маърузачилар Ўрта Осиё, Кавказ ва Шарқий Европада саноатни ривожлантириш тенденцияларини муҳокама қиладилар.
Танловда қандай қилиб иштирок этиш мумкин?
Танловда қатнашиш бу инновациялар ва ютуқларингизни жаҳон ҳамжамияти билан баҳам кўриш имкониятидир. Аризалар 18 августга қадар қабул қилинади ва ғолиблар 26 сентябр куни бўлиб ўтадиган Евросиё фармацевтика саммити тантанали маросимида эълон қилинади.

Eurasian Pharma Awards: лучшие фармацевтические компании Евразии будут награждены в Самарканде
26-28 сентября в Самарканде пройдет IV Евразийский фармацевтический саммит. Лауреаты премии будут награждены в рамках проведения данного саммита. Клуб «Global Pharmaceutical Leaders» проводит этот конкурс среди лидеров фармацевтической отрасли уже четвертый год подряд.
Что такое Eurasian Pharma Awards?
Eurasian Pharma Awards — яркое событие, объединяющее ведущие компании и специалистов фармацевтической отрасли из стран Центральной Азии, Кавказа и Восточной Европы. Конкурс отражает многообразие и инновационность отрасли с номинациями в 16 направлениях «Компания года (местная и международная)», «Дистрибьютор года», «Лучшая аптечная сеть года», «Экспортер года», «Инновация года», «Цифровой проект года» и другие. Это шанс продемонстрировать свой передовой опыт, достижения и вклад в развитие фармацевтики.
Заявки принимаются на сайте премии до 18 августа. Победителей определит жюри, состоящее из экспертов фармацевтических рынков Центральной Азии, Кавказа и Восточной Европы, до 31 августа. Также в течение трех дней более сотни спикеров обсудят тенденции промышленного развития Центральной Азии, Кавказа и Восточной Европы.
Как принять участие в конкурсе?
Участие в конкурсе – это возможность поделиться своими инновациями и достижениями с мировым сообществом. Заявки принимаются до 18 августа, а победители будут объявлены на Евразийском фармацевтическом саммите 26 сентября.